Econt shipping method for Ubercart (6.x-1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
sr: Искључено

en: Import
sr: Увоз

en: Order
sr: Редослед

en: Payment method
sr: Начин плаћања

en: Completed
sr: Завршено
