Ubercart EDI (6.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Actions
af: Aksies

en: none
af: geen

en: Never
af: Nooit

en: Order
af: Bestelling

en: Permissions
af: Regte
