Ubercart EDI (6.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Actions
cs: Akce

en: none
cs: žádné

en: Never
cs: Nikdy

en: Message Subject
cs: Předmět zprávy

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Once an hour
cs: Jednou za hodinu

en: Once a day
cs: Jednou denně

en: From address
cs: Adresa odesílatele
