Ubercart EDI (6.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Actions
de: Aktionen

en: Resources
de: Ressourcen

en: none
de: keine

en: Never
de: Nie

en: Manually
de: Manuell

en: Order
de: Reihenfolge

en: Message Subject
de: Nachrichtenbetreff

en: Permissions
de: Berechtigungen

en: Import settings
de: Einstellungen für Import

en: Once an hour
de: Einmal pro Stunde

en: Once a day
de: Einmal pro Tag

en: Export settings
de: Exporteinstellungen

en: From address
de: Absenderadresse

en: Directories
de: Verzeichnisse

en: comma (,)
de: Komma (,)
