Ubercart EDI (6.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Actions
fa: کنش‌ها

en: none
fa: هیچ

en: Never
fa: هرگز

en: Order
fa: ترتیب

en: Permissions
fa: مجوزها
