Ubercart EDI (6.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Resources
fr: Ressources

en: none
fr: aucun(e)

en: Never
fr: Jamais

en: Order
fr: Ordre

en: Message Subject
fr: Sujet du Message

en: Permissions
fr: Droits

en: Import settings
fr: Importer les paramètres

en: Once an hour
fr: Une fois par heure

en: Once a day
fr: Une fois par jour

en: From address
fr: Adresse de courriel de l'expéditeur

en: Directories
fr: Répertoires
