Ubercart EDI (6.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Actions
hu: Akciók

en: Resources
hu: Erőforrások

en: none
hu: nincs

en: Never
hu: Soha

en: Order
hu: Sorrend

en: Message Subject
hu: Üzenet tárgya

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: Ubercart - extra
hu: Übercart - extra

en: Once an hour
hu: Óránként

en: Every six hours
hu: Minden 6. órában

en: Every twelve hours
hu: Minden 12. órában

en: Once a day
hu: Naponta

en: From address
hu: Feladó címe

en: Directories
hu: Könyvtárak
