Ubercart EDI (6.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Actions
lt: Veiksmai

en: none
lt: joks

en: Never
lt: Niekada

en: Order
lt: Tvarka

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: From address
lt: Nuo adresas

en: Directories
lt: Aplankai
