Ubercart EDI (6.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Actions
lv: Darbības

en: none
lv: neviens

en: Never
lv: Nekad

en: Order
lv: Secība

en: Message Subject
lv: Vēstules temats

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Import directory
lv: Importa direktorijs

en: From address
lv: Sūtītāja adrese
