Ubercart EDI (6.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Actions
sv: Åtgärder

en: none
sv: ingen

en: Never
sv: Aldrig

en: Order
sv: Ordning

en: Message Subject
sv: Ämne för meddelande

en: Permissions
sv: Behörigheter

en: Once an hour
sv: En gång i timmen

en: Once a day
sv: Varje dag

en: From address
sv: Från-adress

en: Directories
sv: Kataloger

en: comma (,)
sv: komma (,)
