Ubercart EDI (6.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: none
ta: இல்லை

en: Never
ta: இல்லை

en: Order
ta: வரிசை

en: Permissions
ta: அனுமதிகள்
