Ubercart EDI (6.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: none
cy: dim

en: Never
cy: Byth

en: Order
cy: Trefn

en: Permissions
cy: Hawliau

en: From address
cy: Gan gyfeiriad
