Ubercart EDI (6.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Actions
el: Ενέργειες

en: none
el: κανένα

en: Never
el: Ποτέ

en: Order
el: Σειρά

en: Permissions
el: Άδειες

en: From address
el: Διεύθυνση του αποστολέα

en: Directories
el: Κατάλογοι
