Ubercart EDI (6.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Actions
ja: アクション

en: none
ja: なし

en: Never
ja: なし

en: Order
ja: オーダー

en: Message Subject
ja: メッセージの件名

en: Permissions
ja: 権限

en: Ubercart - extra
ja: Ubercart - 特別機能

en: Import directory
ja: ディレクトリーをインポート

en: Once an hour
ja: 1時間に1回

en: Once a day
ja: 1日に1回

en: From address
ja: 差出人アドレス

en: Directories
ja: ディレクトリー

en: comma (,)
ja: 半角カンマ(,)
