Ubercart EDI (6.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Actions
jv: Aksi

en: none
jv: ora ana

en: Never
jv: Ora tahu

en: Order
jv: Urutan

en: Permissions
jv: Hak akses
