Ubercart EDI (6.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Resources
kn: ಸಂಪನ್ಮೂಲಗಳು

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Manually
kn: ಹಸ್ತಮುಖೇನ

en: Permissions
kn: ಅನುಮತಿಗಳು

en: Directories
kn: ಕಡತಕೋಶಗಳು
