Ubercart EDI (6.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Actions
ku: کردارەکان

en: none
ku: هیچ

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Order
ku: ڕیز

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان
