Ubercart EDI (6.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Actions
ru: Действия

en: Resources
ru: Ссылки

en: none
ru: нет

en: Never
ru: Никогда

en: Manually
ru: Вручную

en: Order
ru: Порядок

en: Message Subject
ru: Тема сообщения

en: Permissions
ru: Права доступа

en: Ubercart - extra
ru: Ubercart - дополнительно

en: Import directory
ru: Директория импорта

en: Once an hour
ru: Раз в час

en: Once a day
ru: Раз в день

en: From address
ru: Адрес

en: Directories
ru: Папки

en: comma (,)
ru: запятая (,)

en: Methods
ru: Метод
