Ubercart EDI (6.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Actions
sl: Akcije

en: none
sl: nič

en: Never
sl: Nikoli

en: Order
sl: Vrstni red

en: Permissions
sl: Dovoljenja
