Ubercart EDI (6.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Actions
tr: Eylemler

en: Resources
tr: Kaynaklar

en: none
tr: hiçbiri

en: Never
tr: Asla

en: Order
tr: Sipariş

en: Message Subject
tr: Mesaj konusu

en: Permissions
tr: İzinler

en: Ubercart - extra
tr: Ubercart - ilave

en: From address
tr: Gönderenin adresi
