Ubercart EDI (6.x-1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Actions
ast: Aiciones

en: none
ast: nengún

en: Never
ast: Nunca

en: Order
ast: Orde

en: Permissions
ast: Permisos
