Ubercart EDI (6.x-1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Actions
bg: Действия

en: none
bg: не

en: Never
bg: Никога

en: Order
bg: Поръчка

en: Permissions
bg: Права

en: From address
bg: Изходящ адрес
