Ubercart EDI (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Actions
ca: Accions

en: Resources
ca: Recursos

en: none
ca: cap

en: Never
ca: Mai

en: Order
ca: Ordre

en: Message Subject
ca: Títol del missatge

en: Permissions
ca: Permisos

en: Once an hour
ca: Un cop a l'hora

en: Once a day
ca: Un cop al dia

en: From address
ca: Adreça del remitent

en: Directories
ca: Directoris
