Ubercart EDI (6.x-1.0) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Actions
da: Handlinger

en: Resources
da: Ressourcer

en: none
da: ingen

en: Never
da: Aldrig

en: Order
da: Rækkefølge

en: Message Subject
da: Emne

en: Permissions
da: Tilladelser

en: Import directory
da: Importmappe

en: Every cron run
da: Hver cron-kørsel

en: Once an hour
da: Hver time

en: Once a day
da: Én gang om dagen

en: Export settings
da: Eksportér indstillinger

en: From address
da: Afsenderadresse

en: Directories
da: Mapper
