Ubercart EDI (6.x-1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Actions
et: Toimingud

en: Resources
et: Ressursid

en: none
et: puudub

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Order
et: Järjestus

en: Permissions
et: Õigused

en: Once an hour
et: Kord tunnis

en: Once a day
et: Kord päevas
