Ubercart EDI (6.x-1.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Actions
eu: Ekintzak

en: none
eu: bat ere ez

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Order
eu: Ordena

en: Message Subject
eu: Mezuaren gaia

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Once an hour
eu: Orduro

en: Once a day
eu: Egunero

en: From address
eu: Bidaltzailearen helbidea
