Ubercart EDI (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Actions
fa: عملکردها

en: Resources
fa: منابع

en: none
fa: هیچ

en: Never
fa: هیچوقت

en: Order
fa: سفارش

en: Message Subject
fa: موضوع پیغام

en: Permissions
fa: مجوزها

en: Ubercart - extra
fa: آبرکارت - اضافی

en: From address
fa: آدرس فرستنده

en: Methods
fa: روش‌ها
