Ubercart EDI (6.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Resources
id: Sumber Pustaka

en: none
id: tidak ada

en: Never
id: Tidak pernah

en: Order
id: Urutan

en: Permissions
id: Izin
