Ubercart EDI (6.x-1.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Actions
it: Azioni

en: Resources
it: Risorse

en: none
it: nessuno

en: Never
it: Mai

en: Order
it: Ordina

en: Permissions
it: Permessi

en: From address
it: Indirizzo mittente

en: Directories
it: Cartelle
