Ubercart EDI (6.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Resources
ka: რესურსები

en: none
ka: არცერთი

en: Never
ka: არასდროს

en: Permissions
ka: უფლებები
