Ubercart EDI (6.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Actions
km: អំពើ

en: none
km: គ្មាន

en: Never
km: កុំ

en: Order
km: លំដាប់

en: Permissions
km: សិទ្ធិ
