Ubercart EDI (6.x-1.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Actions
nn: Handlingar

en: none
nn: ingen

en: Never
nn: Aldri

en: Order
nn: Sorteringsval

en: Permissions
nn: Rettar
