Ubercart EDI (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Actions
pl: Akcje

en: Resources
pl: Zasoby

en: none
pl: brak

en: Never
pl: Nigdy

en: Order
pl: Kolejność

en: Message Subject
pl: Temat wiadomości

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Once an hour
pl: Raz na godzinę

en: Once a day
pl: Raz na dzień

en: Export settings
pl: Eksportuj ustawienia

en: From address
pl: Adres nadawcy

en: Directories
pl: Katalogi

en: Methods
pl: Metody
