Ubercart EDI (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Resources
ro: Resurse

en: none
ro: nimic

en: Never
ro: Niciodată

en: Order
ro: Comandă

en: Permissions
ro: Permisiuni
