Ubercart EDI (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Actions
sk: Akcie

en: none
sk: žiadne

en: Never
sk: Nikdy

en: Order
sk: Poradie

en: Message Subject
sk: Predmet správy

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Once an hour
sk: Raz za hodinu

en: Once a day
sk: Raz za deň

en: From address
sk: Adresa odosielateľa

en: Directories
sk: Priečinky
