Ubercart EDI (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Actions
uk: Дії

en: Resources
uk: Ресурси

en: none
uk: немає

en: Never
uk: Ніколи

en: Manually
uk: Вручну

en: Order
uk: Послідовність

en: Message Subject
uk: Тема повідомлення

en: Permissions
uk: Повноваження

en: Ubercart - extra
uk: Уберкарт - екстра

en: Import settings
uk: Імпортувати параметри

en: Every cron run
uk: Кожний запуск крону

en: Once an hour
uk: Раз на годину

en: Once a day
uk: Раз на день

en: Export settings
uk: Експорт установок

en: From address
uk: Адреса відправника

en: Directories
uk: Каталоги

en: Methods
uk: Методи
