Ubercart EDI (6.x-1.0) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Actions
vi: Thao tác

en: Resources
vi: Tài nguyên

en: none
vi: không có

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Order
vi: Thứ tự

en: Permissions
vi: Quyền

en: Ubercart - extra
vi: Ubercart - mở rộng

en: Once an hour
vi: Một lần một giờ

en: Once a day
vi: Một lần một ngày

en: From address
vi: Địa chỉ gửi đi

en: Directories
vi: Các thư mục
