Ubercart EDI (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Resources
ar: مصادر

en: none
ar: لا شيء

en: Never
ar: أبدا

en: Order
ar: الترتيب

en: Message Subject
ar: موضوع الرسالة

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: From address
ar: من العنوان
