Ubercart EDI (6.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Actions
be: Дзеянні

en: Resources
be: Рэсусры

en: none
be: няма

en: Never
be: Ніколі

en: Order
be: Парадак

en: Permissions
be: Правы
