Ubercart EDI (6.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Resources
bo: ཐོན་ཁུངས

en: none
bo: མེད

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང
