Ubercart EDI (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Resources
fi: Resurssit

en: none
fi: ei yhtään

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Manually
fi: Manuaalisesti

en: Order
fi: Järjestys

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: Once an hour
fi: Kerran tunnissa

en: Once a day
fi: Kerran päivässä

en: From address
fi: Lähettäjän sähköpostiosoite

en: Directories
fi: Hakemistot
