Ubercart EDI (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Actions
gl: Accións

en: Resources
gl: Recursos

en: none
gl: ningún

en: Never
gl: Nunca

en: Order
gl: Orde

en: Message Subject
gl: Asunto da mensaxe

en: Permissions
gl: Permisos

en: Directories
gl: Directorios
