Ubercart EDI (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Actions
he: פעולות

en: Resources
he: מקורות

en: none
he: ללא

en: Never
he: אף פעם

en: Order
he: סידור

en: Permissions
he: הרשאות

en: From address
he: מכתובת
