Ubercart EDI (6.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Resources
hi: संसाधन

en: none
hi: कोई नहीं

en: Never
hi: कभी नहीं,कदापि नहीं

en: Order
hi: क्रम

en: Permissions
hi: अनुमतियाँ
