Ubercart EDI (6.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Actions
hr: Akcije

en: Resources
hr: Resursi

en: none
hr: ništa

en: Never
hr: Nikada

en: Order
hr: Redoslijed

en: Permissions
hr: Dopuštenja
