Ubercart EDI (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Resources
is: Auðlindir

en: none
is: engin

en: Never
is: Aldrei

en: Manually
is: Handvirkt

en: Order
is: Pöntun

en: Permissions
is: Réttindi
