Ubercart EDI (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Actions
nl: Acties

en: Resources
nl: Bronnen

en: none
nl: geen

en: Never
nl: Nooit

en: Order
nl: Volgorde

en: Message Subject
nl: Onderwerp van het bericht

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: Import settings
nl: Instellingen importeren

en: Once an hour
nl: Eens per uur

en: Once a day
nl: Eens per dag

en: Export settings
nl: Instellingen exporteren

en: From address
nl: E-mailadres afzender

en: Directories
nl: Mappen

en: comma (,)
nl: komma (,)

en: Methods
nl: Methodes
