Ubercart EDI (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Actions
oc: Accions

en: Resources
oc: Ressorsas

en: none
oc: pas cap

en: Never
oc: Pas jamai

en: Order
oc: Òrdre
