Ubercart EDI (6.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Actions
th: แอคชั่น

en: none
th: ไม่มี

en: Never
th: ไม่เคย

en: Order
th: เรียงตาม

en: Permissions
th: สิทธิ์
