Ubercart eWay Payment Gateway (6.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Yes
es: Sí

en: Test
es: Prueba

en: Order
es: Pedido

en: Production
es: Producción

en: Ubercart - payment
es: Ubercart - pago

en: Transaction mode
es: Modo de transacción

en: Credit card charged: !amount
es: Tarjeta de crédito cargada: !amount

en: If the balance is less than or equal to $0.00.
es: Si el balance es menor o igual a cero.

en: If the order status is not already Payment Received.
es: Si el estado del pedido aún no es el de pago recibido.
